اختراع دستگاه عبور جریان برق از بدن انسان

تولید برق از بدنغفاری عضو هیات علمی دانشگاه اقلید با طراحی و ساخت دستگاهی توانسته جریان برق را محدود و کنترل و در ادامه از بدن انسان عبور دهد بدون این که خطری انسان را تهدید کند.
 
او، بیان کرد: حتی ضعیف‌ترین جریان برق اگر کنترل نشده و بدون علم وارد بدن انسان شود می‌تواند موجب شوک و برق گرفتگی و مرگ انسان شود.
 
غفاری تصریح کرد: با این اختراع موفق شده ایم به گونه‌ای جریان برق را کنترل و سازگار با بدن انسان کنیم که به راحتی برق از یک منبع مشخص وارد سیستم و در ادامه پس از ایمن شدن به بدن انسان منتقل و لامپ یا هر شی برقی دیگر را روشن کند.
 
عضو هیات علمی دانشگاه اقلید با شاره به اینکه عبور برق از بدن انسان برای نخستین بار است که در جهان رخ می‌دهد، ادامه داد: این کار نه تنها برای بدن انسان ضرر ندارد بلکه کاربرد درمانی هم دارد.
 
او، افزود: ترمیم سریع زخم‌ها به دلیل عبور جریان برق از عضلات و از بین بردن سلول‌های سرطانی بدون نیاز به شیمی درمانی یا پرتو درمانی که عوارض زیادی برای بدن دارد از جمله مزایای عبور برق از بدن است.
 
غفاری اضافه کرد: با چند پژوهشکده‌ای که در خصوص بیماری سرطان فعالیت دارند برای تست از بین بردن سلول‌های سرطانی کار‌هایی انجام داده ایم که به نتایج خوبی رسیده ایم و بزودی نتایج آن را به جهان ارائه می دهیم.
منبع: صدا و سیما

با ما تماس بگیرید

تیم فنی ما پاسخگوی تمامی سوالات و نیازهای فنی شما می باشد.

09125856397 - 02166374317